петък, 29 март 2024 г.

Живко Миланов след 1:1 с „Ботев“: Доста време само говорим…

Снимки: Dsport

„Левски“ направи реми 1:1 с „Ботев“ (Пловдив) в приятелски двубой, който се игра на ст. „Георги Аспарухов“ пред над 1500 фена. Попадението за „сините“ в спаринга отбеляза Борислав Цонев в края на първата част, а минути преди края на второто полувреме Виктор Генев изравни. В първия си мач от лятната подготовка столичани сразиха с 1:0 пловдивския „Локомотив“. За „канарчетата“ това бе първа проверка след лагера им в Турция, където направиха две равенства – 1:1 със Заря Луганс и 1:1 с Пролетер.

„На тоя етап не ме интересува резултатът, а момчетата как играят, динамиката на играта. Аз не мога да съобщя нищо на футболистите, да им съобщят хората, които управляват. По-спокойни ще сме, когато преподпишат. Доста време само говорим, хубаво е и да се случват някои неща… Надяваме се следващата седмица да случат. Трябва да се види какво е бъдещето на „Левски“, със сигурност ще трябват нови футболисти, за нормален състав ще ни трябват още. Имаме 13-14 опитни играчи“, каза след срещата треньорът на „сините“ Живко Миланов.